Urząd Miejski w Złocieńcu

Dzień Sołtysa z sołtysami

W dniu 11 marca obchodzimy Dzień Sołtysa. Z tej okazji Burmistrz Złocieńca Małgorzata Głodek oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Złocieńcu Aneta Kuszmar spotkały się z sołtysami Gminy Złocieniec na uroczystym obiedzie. Spotkanie było okazją aby wyrazić uznanie i wdzięczność za pracę sołtysów na rzecz lokalnej społeczności.

Podczas tego wydarzenia złożono gratulacje nowo wybranej sołtys Bolegorzyna, Annie Stasiak. Była to również doskonała okazja do rozmów o bieżącej sytuacji w poszczególnych sołectwach gminy, co pozwoliło na wymianę opinii i dyskusję na temat przyszłości lokalnych wspólnot.

Miły gest spotkał Sołtys Nowego Worowa Janinę Pokorę, mieszkańcy przygotowali dla niej prezent w postaci koszulki oraz list z podziękowaniami.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności