Urząd Miejski w Złocieńcu

Jakub Pawłowicz uhonorowany podczas Sesji Rady Miejskiej

W dniu 27 lutego 2025 r. podczas IX Sesji Rady Miejskiej w Złocieńcu uhonorowano senseia Jakuba Pawłowicza z Klub Karate Kyokushin Złocieniec, który w październiku ubiegłego roku zdobył srebrny medal podczas 36. Mistrzostw Europy Kyokushin. Mistrzostwa odbywały się w miejscowości Erewań w Armenii. Jego trenerem oraz sekundantem podczas mistrzostw był sensei Wojciech Pawłowicz. W zawodach wzięło udział 332 zawodników w konkurencjach kumite i kata z 18 zgłoszonych krajów. Organizatorem 36. ME była Armeńska Federacja Kyokushin kierowana przez sensei Spartak Gasparyan.

Przewodnicząca Rady Aneta Kuszmar, Wiceprzewodniczący Rady Paweł Rudy oraz Burmistrz Złocieńca Małgorzata Głodek pogratulowali zwycięzcy i przekazali gratulacje oraz kartę podarunkową do realizacji w sklepie sportowym. Jakubowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów i miejsc na podium.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności