Urząd Miejski w Złocieńcu

Kawa u Burmistrza

Radna Renata Kawa-Mazur dziś (26.09.2024 r.) z wizytą u Burmistrz Złocieńca Małgorzaty Głodek. 

Głównym tematem rozmów były sprawy miasta i gminy Złocieniec oraz problemy zgłaszane przez mieszkańców, którymi powinna zająć się gminna administracja.


Spotkanie z Radną

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności