Urząd Miejski w Złocieńcu

Plany na Budowo

Spotkanie

Burmistrz Złocieńca Małgorzata Głodek oraz Radna Rady Miejskiej w Złocieńcu Romana Kowalewicz spotkały się z Dyrektorem Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego - Tomaszem Wiśniewskim. Podczas spotkania poruszone zostały problemy z parkowaniem na osiedlu w Budowie oraz planach i pomysłach związanych z zagospodarowaniem działek należących Agencji Mienia Wojskowego.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności