Urząd Miejski w Złocieńcu

Podziękowania dla ratowników i strażników miejskich

W dniu 25 września 2024 r. w Urzędzie Miejskim w Złocieńcu odbyło się spotkanie z przedstawicielami Grupy Poszukiwawczo Nurkowej WOPR Województwa Zachodniopomorskiego oraz złocienieckiej Straży Miejskiej. Podczas spotkania Burmistrz Złocieńca Małgorzata Głodek podziękowała ratownikom oraz strażnikom miejskim za zabezpieczenie akwenów wodnych na terenie gminy Złocieniec. Spotkanie było także okazją do podsumowania tegorocznych działań oraz omówienia planów dalszego działania.

Galeria zdjęć

DSC_0362 DSC_0363 DSC_0364 DSC_0365 DSC_0368 DSC_0372 DSC_0376 DSC_0377 DSC_0381 DSC_0384 DSC_0389 DSC_0391 DSC_0394 DSC_0397 DSC_0400
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności