Urząd Miejski w Złocieńcu

Sukces w wojewódzkich zawodach tenisa stołowego

Podium

Brawo dla Basi i Jagody!

Nasze wspaniałe zawodniczki zdobyły 3 miejsce w wojewódzkich zawodach tenisa stołowego! To ogromny sukces, zwłaszcza że wcześniej wywalczyły 1 miejsce na podium w zawodach powiatowych, pokazując niesamowitego ducha walki i determinację.

Dziewczynki trenują wytrwale – w domu, w szkole i w świetlicy – a ich zaangażowanie przynosi piękne efekty. Rodzice nie kryją dumy z tak zdolnych i wytrwałych dzieci. Jednocześnie dziękują wychowawcy Pani Małgorzacie Nowak za zgłoszenie dziewczyn do zawodów.

Basia i Jagoda dumnie reprezentowały Szkołę Podstawową w Nowym Worowie, pokazując, że pasja i ciężka praca naprawdę się opłacają.

Gratulacje! Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności