Urząd Miejski w Złocieńcu

Sukcesy klubu Karate Kyokushin Złocieniec w Czarnem

26 kwietnia 2025 roku zawodnicy Klubu Karate Kyokushin Złocieniec uczestniczyli w IV Ogólnopolskim Turnieju Kyokushin Karate o Puchar Burmistrza Czarnego. W zawodach wzięło udział 233 zawodników z 14 klubów.

Ze Złocieńca startowali:

  1. Barański Hubert – chłopcy 9 lat + 30kg (jedna walka wygrana)
  2. Cygiel Hanna – kadetka + 40kg
  3. Halaktionov Igor – 2m. kumite chłopcy 9 lat- 30kg
  4. Janda Zofia – 3m. kumite kadetka - 30kg
  5. Lisaj Nina – 3m. kumite kadetka - 35kg
  6. Miernik Maja - 2m. kumite młodziczka - 50kg
  7. Sobieszek Samuel - 1m. kumite kadet + 40kg, (zakwalifikowany do finałów kata)
  8. Szczygieł Zofia - 2m. kumite kadetka+ 45kg

 

Gratulujemy sukcesów i jak widać wzmożona praca w ostatnim okresie dała wymierne rezultaty w postaci wygranych walk. Teraz chwila odpoczynku i po długim weekendzie rozpoczynamy przygotowania do Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w Sianowie. Zarząd Klubu dziękuje rodzicom za transport i doping na zawodach.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności