Urząd Miejski w Złocieńcu

Świetna wiadomość dla mieszkańców Warniłęgu!

#ZłocieniecNaNovoProjekt „Ciepła świetlica w Warniłęgu” otrzymał dofinansowanie w wysokości 20 000 zł w ramach konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza „Granty Sołeckie 2026”.

Decyzję o przyznaniu środków podjął Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego podczas sesji 26 maja 2026 r. Całkowita wartość inwestycji wynosi 39 909,10 zł.

Konkurs „Granty Sołeckie 2026” przewiduje wsparcie do 20 tys. zł dla jednego sołectwa, a maksymalna wartość projektu mogła wynosić 40 tys. zł.

Realizacja zadania obejmuje wykonanie działań przygotowawczych niezbędnych do zapewnienia w przyszłości stabilnego ogrzewania świetlicy wiejskiej w Warniłęgu. Zakup kotła na pellet, wkładu kominowego oraz wykonanie wentylacji wywiewnej stanowią podstawę techniczną do stworzenia bezpiecznych i komfortowych warunków użytkowania obiektu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności