Urząd Miejski w Złocieńcu

Wernisaż prac graficznych Agaty Bożek

 

Poniedziałkowe popołudnie spędziliśmy na wernisażu prac graficznych naszej koleżanki z zespołu, Agaty Bożek. Ta wystawa to ponad 25 lat twórczości. To prace graficzne, które powstały w ciągu kilku chwil, ale i takie, które tworzyły się godzinami, a nawet dniami. W codziennym pędzie mijamy setki różnych plakatów, przewijamy w Internecie dziesiątki informacji. Często nie zastanawiamy się, że za każdym logotypem, każdym plakatem, grafiką stoi człowiek- artysta, który wizualizuje nasze i swoje wyobrażenia i myśli. Agata od prawie 16 lat tworzy dla Złocienieckiego Ośrodka Kultury. Każde wydarzenie, publikacja czy zmiana graficzna to właśnie jej dzieło. Z pasją współpracuje także ze stowarzyszeniami, fundacjami i podmiotami prywatnymi.

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia „Galerii na ścianie” w Złocienieckim Ośrodku Kultury. Wystawa potrwa do 26 marca.

tekst: Katarzyna Borowczak

foto. Elżbieta Kordek

Galeria zdjęć

000 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030 031 032 033 034 035 036
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności