Urząd Miejski w Złocieńcu

Wernisaż wystawy Elżbiety Majewskiej

"Pasjonuję się kolorem, formą i ciągle jestem w poszukiwaniu czegoś, co stanie się moim znakiem rozpoznawczym, jestem już blisko"

Słowa Eli obrazują jej twórczość. Cały czas się zmienia. Ela eksperymentuje z różnymi formami wyrazu artystycznego. Maluje w różnych technikach. Niemniej jednak można powiedzieć, że wspólną cechą jej prac jest bogactwo kolorów.

Prace wprowadzaj przyjemną atmosferę, świat od razu staje się weselszy. 22 listopada mieliśmy okazję spotkać się z malarką na wernisażu wystawy oraz porozmawiać na temat jej prac.

Wystawę można oglądać do 15 grudnia w Galerii na Ścianie w Złocienieckim Ośrodku Kultury.

Tekst, foto. E. Kordek

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności