Urząd Miejski w Złocieńcu

Wiosenne animacje w złocienieckich świetlicach

Kwiecień to miesiąc, który nam trochę przeplatał zimę z latem.

W naszych świetlicach było dużo kolorowych animacji. W Cieszynie malowanie wiosennych  kwiatów na oknach, wykonanie kolorowych motyli, gry i zabawy na świeżym powietrzu.

W Chlebowie dzieci układały klocki konstrukcyjne, brały udział w zajęciach plastycznych, tanecznych i kulinarnych. W Bobrowie wykonywały kolorowe kurczaki oraz zabawy i gry na świeżym powietrzu. W Kosobudach było wesoło i pachnąco za sprawą warsztatów mydlarskich, które prowadziła  Monika Kuczyńska-Kochana. Było także malowanie na folii  wiosny, motyli oraz kwiatów. Nie zabrakło także gier i zabaw zręcznościowych.

W Warniłęgu odbywały się sesje fotograficzne, dzieci tworzyły prace plastyczne oraz spędzały czas na świeżym powietrzu. Natomiast w świetlicy w Nowym Worowie dzieci świętowały dzień tańca, dzień ziemi, dzień pingwina oraz dzień marchewki.

W Bolegorzynie wykonywały prace manualne oraz gry i zabawy ruchowe. W Starym Worowie robiły lalki z butelek, sznurka i materiału oraz wykonywały koszyki i listki z makramy. W Rzęśnicy malowały na folii, grały w gry zręcznościowe, brały udział w zabawach kulinarnych i na świeżym powietrzu.

Wszystkie świetlice brały czynny udział w jarmarku wielkanocnym organizowanym przez Złocieniecki Ośrodek Kultury.

Tekst: Anita Teodorczuk
Zdjęcia: profile Fb złocienieckich świetlic wiejskich

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności