Urząd Miejski w Złocieńcu

Wokalne zakończenie zajęć

W środę na Sali widowiskowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury wokaliści po raz ostatni w tym roku zaśpiewali dla swoich rodziców podczas koncertu pt. „Misz-Masz”. Było bardzo wesoło i zagadkowo, a nawet pomieszanie z poplątaniem.

Wystąpiły 4 zespoły: Maluszki, Słoneczka, Łobuzerki i Chochliki oraz 11 solistów: Paulina Bębas, Maja Werner, Gosia Kwiatecka, Zuzia Czerwińska, Wiktoria Gliszczyńska, Kacper Smulczak, Gabrysia Jasnowska, Daria Kaczmarek, Hania Dominowska, Ola Stasieluk i nasze maleństwo Wiktoria Waloryszak.

Po koncercie i podziękowaniach wszyscy wokaliści zostali na nocnej integracji, było mnóstwo zabawy, śmiechu i radości.

Serdecznie dziękuję wszystkim wokalistom za cały rok ciężkiej pracy, a rodzicom za wszelką pomoc!

Do zobaczenia we wrześniu!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności