Urząd Miejski w Złocieńcu

Złocieniec - moje miasto

W czwartek 11 maja w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu odbyła się VI edycja konkursu wiedzy „Złocieniec – moje miasto”, który  skierowany był do uczniów klas II i III naszej szkoły. Organizatorkami konkursu były panie Lidia Dolata i Monika Morawiec.

W konkursie uczestniczyło 32 uczniów.

Zdobytą wiedzę dzieci wykorzystały  w teście wiedzowym. Test obejmował różne zadania sprawdzające wiedzę  o  Złocieńcu. Było to: rozpoznawanie i nazywanie zabytków, pomników znajdujących się w Złocieńcu, bogatej roślinności, znajomości legend o Złocieńcu. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dużą wiedzą. Na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy za rozwiązanie testu zdobyli największą ilość punktów.

W klasach drugich:

  • I miejsce zajął Krzysztof Jakubowski z klasy 2D
  • II miejsce zajął Aleksander Limarowski z klasy 2E
  • III miejsce zajęła Zuzanna Ignatiuk z klasy 2D

W klasach trzecich:

  • I miejsce zajęła Patrycja Pękalska z klasy 3A
  • II miejsce zajął Alan Głowacki z klasy 3B
  • III miejsce zajęła Alicja Chmielewska z klasy 3D

Gratulujemy!

Lidia Dolata

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności