Urząd Miejski w Złocieńcu

Niech żyje bal

Zapraszamy na koncert „Niech żyje bal” – niezwykłą podróż przez największe przeboje wszech czasów.

Podczas koncertu usłyszą Państwo największe hity inspirowane twórczością takich legend jak Perfect, Lady Pank, Czesław Niemen oraz Maryla Rodowicz – w świeżych, autorskich aranżacjach, które łączą szacunek do oryginału z nowoczesnym brzmieniem.

Na scenie wystąpi zespół El Banda, w skład którego wchodzą wokalistki: Adriana Zarębska, Marta Grzegorczyk, Joanna Bosiacka oraz Agnieszka Szpargała. Gościnnie wystąpi Kobieca formacja „Gracja” pod kierownictwem Dzidki Harańczyk.

 

Koncert odbędzie się:
15 maja 2026 (piątek) | godz. 19:00
Sala Kinowa, Złocieniecki Ośrodek Kultury, ul. Połczyńska 6, Złocieniec

Bilety już w sprzedaży. Dostępne w kasie Kina Mewa oraz online na stronie:
https://www.zok.zlocieniec.pl/item/5284-koncert-el-banda-niech-zyje-bal.html

 

Plakat

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia