Urząd Miejski w Złocieńcu

STAND-UP - radiowcy bez cenzury

Mikrofoniarze, radiowcy, standuperzy - w nowym programie: JEST DOBRZE. Są bez cenzury, niegrzeczni, niewypikani. Mówią to, czego na antenie nie wypada. Udowodnili już, że scena jest ich drugim domem i drugą matką. Teraz szukają ojca. „Tato, jesteś tu?” – zdają się pytać.

Codziennie 9 milionów dobrych ludzi słucha ich w radiu. Jeszcze więcej ogląda ich na scenie. Bądź jednym z nich. Urodzili się z mikrofonem i z mikrofonem umrą – zobacz to! JEST DOBRZE.

Wystąpią: Tomasz Olbratowski, Przemysław Skowron

Zakup biletu na: http://bilety.zok.zlocieniec.pl/msi/default.aspx?event_id=18647&typetran=0&returnlink=http://zok.zlocieniec.pl/bilety-on-line.html

 

Plakat

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia