Urząd Miejski w Złocieńcu

Akademia Wędkarska - WARTO JEŚĆ RYBY

Dzisiaj bez wędek ale nad wodą, a w menu zagościły ryby. Warsztaty kulinarne to znakomita forma zajęć nad wodą. Zdrowo i smacznie przyrządzone przez uczestników warsztatów przekąski można było zjeść na Wyspie Ostrów. Zadanie dofinansowane przez Gminę Złocieniec. Kolejne zajęcia za tydzień o godz. 19:00. Zapraszamy!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności