Urząd Miejski w Złocieńcu

I Gminny Konkurs Ortograficzny - sukces uczniów SP3 w Złocieńcu

17 kwietnia 2026 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Żołnierza Polskiego wzięli udział w I Gminnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Złocieńcu. Wydarzenie zgromadziło młodych pasjonatów języka polskiego, którzy zmierzyli się z wymagającymi zadaniami sprawdzającymi znajomość zasad ortografii i interpunkcji.

Uczestnicy konkursu wykazali się wysokim poziomem przygotowania, starannością oraz dużym zaangażowaniem.

Szczególne powody do dumy ma Szkoła Podstawowa nr 3, której reprezentantki osiągnęły znakomite wyniki:

  • I miejsce - Lena Głogowska (kategoria klas IV-V)
  • I miejsce - Julia Tkaczuk (kategoria klas VI-VII)
  • Wyróżnienie - Kinga Łukijańska (kategoria klas VIII)

Sukcesy uczennic potwierdzają wysoki poziom nauczania oraz rozwijanie kompetencji językowych wśród młodzieży.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a laureatkom życzymy dalszych sukcesów i kolejnych osiągnięć!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności