Urząd Miejski w Złocieńcu

O pieniądzach na czyste środowisko

Wizyta

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie był celem dzisiejszej (04.12.2024 r.) wizyty Burmistrz Złocieńca Małgorzaty Głodek.

W spotkaniu z Prezesem Zarządu Funduszu Waldemarem Miśko uczestniczył także Zastępca Burmistrza Złocieńca Jacek Szadzewicz.

Wśród poruszanych tematów była kontynuacja współpracy w ramach programu „Czyste powietrze”, problematyka usuwania ze środowiska azbestu, zagrożenia związane z Barszczem Sosnowskiego, a także kwestie systemu indywidualnej segregacji odpadów. Istotną sprawą były również zagadnienia dofinansowania projektów środowiskowych i związanych z gospodarką wodną, w zakresie pożyczek, jak i dotacji.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności