Urząd Miejski w Złocieńcu

Pierwsza w Polsce umowa podpisana z drzewa

Podpisanie umowy LGD

Do nietypowego podpisania umowy doszło w dniu 9 grudnia 2022 r. w Złocieńcu. Umowa została podpisana  z drzewa w pozycji wiszącej. Beneficjentem jest Pan Marek Wiśniewski, który otrzyma z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego za pośrednictwem LGD Partnerstwo Drawy Z Liderem Wałeckim środki finansowe na realizację operacji „Innowacyjny arborysta Marek Wiśniewski.” Mówiąc krótko, Pan Marek otwiera działalność gospodarczą w której głównym zadaniem będzie arborystyka. Arborysta to człowiek, który zajmuje się opieką (sadzeniem, przesadzaniem, ochroną, diagnostyką, projektowaniem zabiegów pielęgnacyjnych itd.) nad drzewami. Zabiegi wykonywane są na wysokości i to często nie małej.

Z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego umowę podpisała Anna Bańkowska Członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Operacja pn. "Innowacyjny arborysta Marek Wiśniewski" dofinansowana została z Programu PROW 2014-2020.

Galeria zdjęć

DSC_0485 DSC_0488 DSC_0489 DSC_0499 DSC_0500 DSC_0501 DSC_0502 DSC_0504 DSC_0511 DSC_0514 DSC_0517
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności