Urząd Miejski w Złocieńcu

W kwietniu w gminie Złocieniec urodziło się sześcioro dzieci

DzieciW kwietniu 2026 roku przyszło na świat łącznie sześcioro dzieci. Cztery narodziny odnotowano w mieście, natomiast dwoje dzieci urodziło się na terenach wiejskich gminy.

Wśród najmłodszych mieszkańców miasta Złocieniec znalazły się dwie dziewczynki - Lilianna i Nadia oraz dwóch chłopców - Emilian i Kazimierz.

Na terenach wiejskich gminy urodziła się jedna dziewczynka - Helena oraz jeden chłopiec - Ignacy.

Każde narodziny to wyjątkowe wydarzenie dla rodzin oraz całej lokalnej społeczności. Nowym mieszkańcom Gminy Złocieniec życzymy zdrowia, szczęśliwego dzieciństwa i wielu powodów do uśmiechu, a rodzicom składamy serdeczne gratulacje.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności