Urząd Miejski w Złocieńcu

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Karate Kyokushin - Koszalin 27.05.2023

27.05.2023 r. Klub Karate Kyokushin Złocieniec brał udział w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży w Karate Kyokushin. Organizatorem był Koszaliński Klub Karate Kyokushin kierowany przez Shihan Andrzej Kłujszo.  Była to najważniejsza impreza dla dzieci i młodzieży do 15 roku życia organizowana w naszym województwie. Startowało 214 zawodników z 16 ośrodków.

Złocieniec wystawił następujących zawodników:

Barański Hubert,
Chudyk Wojciech – 2m kumite 8 lat + 30kg,
Kużmicz Fabio,
Janda Zofia – 1m kumite 8 lat -30kg,
Łuczka Jakub,
Meljon Dawid – 1m kumite 12-13 lat + 60kg,
Meljon Gabriela,
Lisowski Antoni,
Szczygieł Pola,
Szczygieł Zofia – 2m kumite 9 lat  +35kg,
Sobieszek Samuel – 2m kumite 9 lat +35kg,
Sobolewski Wojciech – 1m kata 10-11 lat i 1m kumite 10-11 lat +35kg,
Rumińska Maria – 2m kumite 9 lat – 30kg.

Sędziami podczas zawodów byli sensei Marek Chmura i Wojciech Pawłowicz, a opiekunem drużyny Piotr Burzyński.

Wojciech Pawłowicz

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności