Urząd Miejski w Złocieńcu

Spektakl muzyczny - Witryna z pamiątkami

Witryna z pamiątkami

Złocieniecki Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl muzyczny „Witryna z pamiątkami”.
Widowisko poświęcone jest pamięci ludzi sztuki, którzy na przestrzeni lat kreowali życie artystyczne i kulturalne Złocieńca.
 
Wystąpią:
Zuzanna Kałamarz, Gosia Kwiatecka, Basia i Kacper Smulczak, Wojciech Kucharski, Złocieniecka Orkiestra Dęta, Grupa Alberta, Zespół Chochliki
 
28.10.2022 / 19.00
Sala widowiskowa ZOK
Złocieniec, ul. Połczyńska 6
 
wstęp wolny
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia