Złocieniec miasto z klimatem

AktualnościVII Szkolenie dla diabetyków

19 kwi 2016

Siódme szkolenie dla diabetyków w ramach SZKOŁY CUKRZYCY, które odbędzie się w dniu 21 kwietnia br. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej  Urzędu Miejskiego w Złocieńcu przy ul. Stary Rynek 6.  Szkolenie poprowadzi lek. med. Roman Radziszewski.

czytaj więcej


Ogłoszenie Burmistrza Złocieńca dotyczące planowanych przedsięwzięć z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu gm. Złocieniec w roku 2016

18 kwi 2016

W związku z zamiarem złożenia przez Gminę Złocieniec wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest,  Burmistrz Złocieńca informuje o przystąpieniu do tworzenia listy osób (jednostek) ubiegających się o dofinansowanie w 2016 r. dla przedsięwzięć polegających na usuwaniu azbestu z terenu nieruchomości położonych w gm. Złocieniec. 

czytaj więcej


Złocieniecka Amatorska Liga Piłki Siatkowej Mężczyzn

18 kwi 2016

Zakończyły się zmagania  siatkarskie w ramach Złocienieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. Tegorocznym triumfatorem został zespół Rich Trans Czaplinek który w finałowym turnieju pokonał po bardzo zaciętym pojedynku obrońcę tytuł mistrzowskiego zespół Stylera Karsibór 3:2 a następnie rozprawił się z ekipą AS Metaltech Mirosławiec 3:0.Zwycięstwami tymi „transportowcy” udowodnili swoją dominację nad pozostałymi zespołami w XIII edycji rozgrywek.

czytaj więcej