Złocieniec miasto z klimatem

AktualnościW ZSP Andersa uroczyście zakończono rok szkolny

30 cze 2016

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa odebrali świadectwa ukończenia szkoły, a uczniowie Liceum Ogólnokształcącego odebrali świadectwa promocyjne do kolejnej klasy oraz wyróżnienia i nagrody za wyniki w nauce, w roku szkolnym 2015/2016.

czytaj więcej"Projekt CZAD"

29 cze 2016

W dniu 25 czerwca 2016 r. na placu przy Intermarche w Złocieńcu  odbył się happening bezpieczeństwa pn. "Projekt CZAD" organizowany  przez Stowarzyszenie Żarek.

czytaj więcejWakacje w mieście

28 cze 2016

Złocieniecki Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Złocieńcu zaprasza najmłodszych na wspólne spędzenie wakacyjnego czasu.

czytaj więcej


EUROPEJSKI FESTIWAL LUDZI – ŁOTWA 2016

28 cze 2016

Miło nam poinformować, że 50. osobowa grupa z powiatu drawskiego jest gotowa do wyjazdu na Europejski Festiwal Ludzi do Rezekne na Łotwie. W Festiwalu weźmie udział, łącznie z nami, 15. państw UE. Celem wyjazdu jest promocja oraz tworzenie pozytywnego i trwałego wizerunku Polski. 

czytaj więcej


Noc kupały

28 cze 2016

W wieczór 24 czerwca celebrowaliśmy wielkie misterium ognia i wody, święto miłości. To była magiczna noc czaru i jedności, harmonii i równowagi.

czytaj więcej


Zakończenie roku ARA wśród grup teatralnych

28 cze 2016

Grupy teatralne: Impuls, Złote Cienie, Mieszanka Wybuchowa oraz Dorośli - 22 czerwca rozpoczęły dzień od sześciogodzinnych  warsztatów teatralnych z Arturem Gotz, aktorem i wokalistą scen Warszawy (Teatr "6 Piętro") i Łodzi (Teatr Nowy im. K. Dejmka).

czytaj więcej