81. rocznica zakończenia II Wojny Światowej
8 maja 2026 r. obchodziliśmy 81. rocznicę zakończenia II Wojny Światowej. Z tej okazji delegacje złożyły kwiaty pod pomnikami "Żołnierza Polskiego" oraz "W Hołdzie Poległym Żołnierzom".
Serdecznie dziękujemy wszystkim delegacjom za udział. Szczególne podziękowania dla 2 Brygady Zmechanizowanej oraz 27 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej "Pestki" za wystawienie posterunków wartowniczych oraz Złocienieckiej Orkiestrze Dętej za oprawę muzyczną.

