Dzień Dziecka z Wędką w Akademii Wędkarskiej
W minioną niedzielę (24 maja 2026 roku) przy pięknej pogodzie nad jeziorem Siecino na Wyspie Ostrów rozpoczęto działania Akademii Wędkarskiej.
Po spotkaniu organizacyjnym odbyły się zawody z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Było wędkowanie, dobra zabawa, puchary, medale, nagrody i poczęstunek. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do kolejnych działań.
Projekt dofinansowany przez Miasto i Gminę Złocieniec.

