Wiceminister Obrony Stanisław Wziątek gościem Burmistrza Złocieńca Małgorzaty Głodek
Pan Minister przebywał dziś rano (27.04.2026 r.) z wizytą w złocienieckim Ratuszu. Rozmowa dotyczyła możliwości wsparcia w zakresie pozyskiwania środków na cele związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem publicznym.
Pan Minister przekazał także okolicznościowy prezent w postaci Coina oraz misia Wojtka – symbolu jednego z najbardziej niezwykłych bohaterów II wojny światowej, czyli niedźwiedzia-żołnierza, towarzysza żołnierzy 2. Korpusu Polskiego.
W spotkaniu uczestniczył także Zastępca Burmistrza Jacek Szadzewicz oraz Sekretarz Gminy Jacek Brzozowski.

