UKS Traper Złocieniec z medalem Mistrzostw Polski i serią bardzo dobrych wyników!
Podczas I rundy Klubowych Mistrzostw Polski w Biegu na Orientację 2026 zawodnicy UKS Traper Złocieniec zaprezentowali się znakomicie. Reprezentanci naszego klubu rywalizowali w biegu sprinterskim, klasycznym oraz w sztafetach, osiągając wiele wartościowych rezultatów.
Największy sukces odniósł Aleksander Szutko, który w biegu sprinterskim wywalczył 1. miejsce w kategorii M14, zdobywając tym samym tytuł Mistrza Polski.
Bardzo blisko podium w biegu klasycznym była również Barbara Szydłowska, zajmując 4. miejsce w kategorii K12.
Wyniki indywidualne
Bieg sprinterski
- Aleksander Szutko – 1. miejsce (M14)
- Agnieszka Włodarczyk – 8. miejsce (K45)
- Łukasz Włodarczyk – 14. miejsce (M45)
- Szczepan Fiedorowicz – 16. miejsce (M50)
- Tomasz Duda – 17. miejsce (M50)
Bieg klasyczny
- Barbara Szydłowska – 4. miejsce (K12)
- Jan Stachowiak – 16. miejsce (M12)
- Łukasz Duda – 13. miejsce (M16)
- Aleksander Szutko – 24. miejsce (M14)
- Izabela Borowiec – 23. miejsce (K16)
- Kinga Łukijańska – 24. miejsce (K16)
- Wiktoria Wielgórka – 27. miejsce (K16)
- Agnieszka Włodarczyk – 22. miejsce (K45)
- Tomasz Duda – 13. miejsce (M50)
- Szczepan Fiedorowicz – 16. miejsce (M50)
Równie dobrze zaprezentowały się nasze zespoły sztafetowe.
5. miejsce w kategorii M14
- Julia Moczarska
- Barbara Szydłowska
- Aleksander Szutko
6. miejsce w kategorii M16
- Łukasz Duda
- Wiktoria Wielgórka
- Izabela Borowiec
9. miejsce w kategorii M14
- Tomasz Duda
- Łukasz Włodarczyk
- Szczepan Fiedorowicz
Łącznie zawodnicy UKS Traper Złocieniec zanotowali kilkanaście wartościowych wyników indywidualnych oraz trzy bardzo udane starty sztafetowe. Złoty medal Aleksandra Szutki oraz liczne miejsca w czołówce potwierdzają, że nasi zawodnicy należą do najlepszych w kraju.
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, a także trenerom i rodzicom za zaangażowanie i wsparcie.
UKS Traper Złocieniec – orientacja na sukces!
zdjęcia: Tomasz Krysiak

