Wataha WOLF RACE wraca do Złocieńca!
W dniach 19-20 września wilczy bieg znów zagości w naszym mieście.
Pierwszy dzień zmagań to Finał Ligi Wolf Race 2026. Biegi dorosłych i dzieci. Zapisy dla dorosłych trwają na stronie https://wolfraceocr.pl/
Ponieważ Burmistrz Złocieńca Małgorzata Głodek przygotowuje dla najmłodszych uczestników biegu niespodziankę, prosimy o wstrzymanie się z zapisami do połowy czerwca.
Z kolei drugi dzień - to zróżnicowane zmagania sportowe, których główną atrakcją będzie wymagające „Wolf Race Games”. Jest to bieg połączony z treningami siłowymi odbywający się na stadionie.
Takie zmagania cieszą się bardzo dużą popularnością na świecie a już we wrześniu każdy będzie mógł spróbować swoich sił w naszym mieście.
Więcej informacji wkrótce. Auuuuuuu!


